Apie mus

Nuo 1999 metų įgyvendiname pastatų inžinerinių sistemų projektavimo, diegimo, bei kompleksinio projektų valdymo sprendimus pačios įvairiausios paskirties pastatuose – nuo daugiabučių gyvenamųjų namų ir biurų, iki stambių prekybos, logistikos centrų ar pramonės ir gamybos objektų.

Eilę metų glaudžiai bendradarbiaudami su užsakovais ir rangovais sukaupėme daug vertingos patirties, todėl šiandien galime pasiūlyti kaip laiko patikrintų, taip ir pačių naujausių inžinerinių sprendimų jūsų vykdomiems projektams, nuo pirminės idėjos iki galutinio jų įgyvendinimo.

Nuolatinis domėjimasis naujausiais technologiniais pasiekimais bei ilgametė patirtis naudojant pačių įvairiausių gamintojų medžiagas ir įrenginius leidžia mums dar projekto stadijoje parinkti racionaliausius pastato energijos sąnaudų optimizavimo sprendimus.

2018 metais tapome Civinity grupės, teikiančios pilną statinių priežiūros ir administravimo paslaugų spektrą Baltijos šalyse, dalimi. Pogarantinį aptarnavimą ir priežiūrą, klientui pageidaujant, vykdo Civinity grupės įmonė – Civinity Solutions.

Vertiname savo darbą ir užtarnautą gerą vardą, todėl visuomet siekiame pateisinti savo klientų pasitikėjimą taikydami aukštus vadybos standartus bei užtikrindami atliekamų darbų kokybę.